Spoštovani starši!

Z včerajšnjo objavo na šolski spletni strani smo vas obvestili o novem vladnem Odloku o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja. Šole bomo v primeru prijav izvajale nujno varstvo za učenke in učence v 1. triletju. Otroka lahko prijavijo starši, če sta oba starša (ali eden od staršev, ki je samohranilec) zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture (v zavodih s področja vzgoje, socialne varnosti, v Slovenski vojski in Policiji).

Do petka (do 11. ure) se ni javil nihče, zato smo se na šoli odločili, da vam rok podaljšamo, in sicer do ponedeljka do 13.00. Če se pojavi potreba po nujnem varstvu, to sporočite na elektronski naslov pomočnice Sonje Malnarič (sonjamal@os-loka-crnomelj.si) ali pokličite na telefonski številko 07 6207101.

Varstvo se bo izvajalo od torka naprej, obvezno pa k prijavi priložite še potrdilo delodajalca, da ste zaposleni v enem od navedenih sektorjev. Starši ste dolžni sami poskrbeti za prevoz otroka v šolo in iz šole.

OBRAZEC – PRIJAVNICA