V lanskem razpisu  likovnega natečaja Talenti-razstave mladih likovnikov v Knjižnici Črnomelj je bilo za razstavljanje izdelkov izbranih pet učenk OŠ Loka Črnomelj. Lanski devetošolki Karlina Štrucelj in Špela Rom sta razstavljali septembra in oktobra, osmošolki Nika Franko in Maša Hutar pa bosta razstavljali v prihodnjih mesecih.
Tokrat je svoja dela postavila na ogled sedmošolka Špela Imširovič. Njena razstava žal ni imela uradne otvoritve, namesto tega so v Knjižnici Črnomelj pripravili video o Špelinem delu. Na razstavi so predstavljeni izdelki z različnimi motivi in v različnih likovnih tehnikah.Špeli iskreno čestitamo ob otvoritvi njene prve razstave in ji želimo veliko ustvarjalnosti še naprej.
Lepo vabljeni, da si ogledate razstavo v pravljični sobi Knjižnice Črnomelj do konca meseca novembra.

Če vam ne bo uspelo pogledati jo v živo, si oglejte film na povezavi: