Spoštovani starši.

Po dogovoru med Osnovno šolo Loka, prevoznikom MPOV in Livarjem d. d. prevozi otrok z avtobusi potekajo po  razporedu. Pri načrtovanju prevozov otrok smo res racionalizirali prihode avtobusov tako, da ne bi prihajalo do prometnih konic, zato zadnji avtobus iz PH Stratus odpelje ob 13.30.

Opažamo pa (na to so nas opozorili tudi iz podjetja Livar d. d.), da nekateri starši, ki pridete z osebnimi avtomobili po otroke, parkirate neprimerno.  Naj vas opozorimo, da je pravilno parkiranje osnova za varnost vas in vaših otrok.

Vsi starši, ki imate otroke na tej lokaciji ste danes dobili tudi obvestilo, v katerem so podrobna navodila za parkiranje.

Spoštovani starši, verjamemo da je varnost naših otrok na prvem mestu in prosimo vas za sodelovanje. Obvestite o pravilnem parkiranju tudi ostale družinske člane, ki prevzemajo vaše otroke.  Pri vhodu v stavbo vas na to opozarja na novo nameščeno opozorilo.

SREČNO IN VARNO POT V ŠOLO.

Hvala za sodelovanje in razumevanje.