<![CDATA[16. januarja 2018 je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz geografije. Tema letošnjega tekmovanja je bila Trajnostni turizem za razvoj in poznavanje terena.

Šolskega tekmovanja se je udeležilo 33 tekmovalcev od šestega do devetega razreda. Čeprav so učenci imeli enako literaturo in reševali enake naloge, je tekmovanje potekalo v dveh različnih kategorijah za 6. in 7. razred in 8. in 9. razred.

Bronasto priznanje je osvojilo 11 učencev:

Špela Rom, 7. a

Jan Brodarič, 6. c

Zara Kavčič, 6. c

Maj Adlešič, 6. a

Živa Barič, 6. a

Maj Bukovec, 7. c

Maja Suhorepec, 9. a

Urška Jurajevčič, 9. b

Jernej Rom, 9. a

Tim Pezdirc, 9. a

Urška Bahor, 9. b.

Regijskega tekmovanja 7.  marca 2018 na Otočcu so se udeležili: Zara Kavčič, Jan Brodarič, Špela Rom, Maja Suhorepec in Urška Jurajevčič. Vsi so osvojili srebrno priznanje. Zara Kavčič si je na regijskem tekmovanju delila prvo mesto v svoji kategoriji in se uvrstila na državno tekmovanje, ki je potekalo 13. aprila 2018 v Rušah in osvojila srebrno priznanje še na državnem nivoju.

Vsem učencem čestitam za dosežene rezultate, znanje in trud, ki so ga pokazali in pridobili na vseh stopnjah tekmovanja.

 

 

Mentorica: Helena Željko

 ]]>