Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V četrtek, 15. 3. 2018, je na naši šoli potekala regijska zaključna prireditev natečaja Evropa v šoli 2017/2018. Vsem sodelujočim na regijskem tekmovanju so bila podeljena priznanja, možno pa si je bilo ogledati tudi razstavo vseh likovnih del z regijskega tekmovanja. Letošnja tema natečaja je temeljila na evropskem letu kulturne dediščine, zato so učenci ustvarjali na temo Dediščina okoli nas: kjer preteklost sreča prihodnost. Nekateri naši učenci so se uvrstili tudi na državni nivo, to so  Stella Brčina, Marko Grahek, Tim Veselič in Teja Butala na likovnem natečaju, na video natečaju so se na državni nivo uvrstili Asja Prijanovič, Edhem Pehlić in Karlina Štrucelj, na literarnem natečaju pa Sara Bahor, Zara Kavčič, Maja Sedlar in Urška Jurajevčič.

]]>

Dostopnost