Skoči na glavno vsebino

V obdobju od 25. 3. do 9. 4. 2024 je na Osnovni šoli Loka potekalo tekmovanje iz angleške bralne značke Epi Reading Badge. Skupno je iz matične šole in obeh podružnic tekmovalo 19 učencev iz 2. razreda in 25 učencev iz 3. razreda.

Priznanja so prejeli naslednji učenci:

2. razred:

– priznanje za sodelovanje: Stefan Blagojević, 2.b;

– srebrno priznanje: Žan Rožič, 2.a, Eva Pezdirc 2.b,   Lea Mišica, 2. b, Ela Vrtin, 2. b, Matija Toplišek, 2.c, Iva Starešinič, 2.c, Simon Petric, 2.c;

– zlato priznanje: Ema Kump, 2.a, Ela Martić, 2.a, Zala Savič, 2.a, Julija Grudnik, 2.a, Gašper Butala, 2.b, Kaja Bahorič, 2.b, Izabela Cerar, 2.b, Zoja Mihelič, 2.b, Eneja Hajder, 2.c, Eva Adlešič, 2.c, Tilia Klobučar, 2.c.

3. razred:

– priznanje za sodelovanje: Matias Šmalcelj, 3.b;

– srebrno priznanje: Laura Banovec, 3. a, Matic Tomc, 3. a, Vita Jakofčič, 3. a, Luc Vrščaj, 3.a, Neo Škot, 3. a, Rebeka Šmalcelj, 3. a, Sergeja Leko Bartolj, 3. b, Erik Milič, 3. pa, Nina Peteh, 3. pa, Ela Črnič, 3. pa, Miha Kozan, 3. pa, Erik Šikonja, 3. pa;

– zlato priznanje: Anže Šuster, 3. a, Andraž Jakobčič, 3. a, Alja Dvojmoč, 3. a, Vid Sitar, 3.a, Patrik Adlešič, 3. b, Julij Vrščaj, 3. b, Daša Savić, 3.b, Anja Zupančič, 3. b, Vita Kozan, 3. pa, Ella Stipanović, 3. pa, Hana Šavli, 3. pa, Toni Lozar, 3. pg.

Vsem tekmovalcem, mentorici in mentorju iskreno čestitamo.

Mentorji: Sandra Jakobčič, Jeni Kure in David Štefanič.

Dostopnost