V četrtek, 16. marca 2023, smo na matični šoli, na obeh podružnicah in v PH Stratus izvedli šolsko tekmovanje Kenguru za Vegova priznanja. Učenci so se na tekmovanje z navdušenjem pripravljali. Tekmovanja se je udeležilo 152 učencev, od tega je 54 učencev prejelo bronasto priznanje!

DOBITNIKI BRONASTIH PRIZNANJ

1. razred Patrik Adlešič, Eva Adlešič, Ela Martič, Iva Starešinič, Matija Šavli, Žan Ivanušič, Leon Stepich, Eneja Hajder, Julija Grudnik in Zala Savić

2. razred Ella Stipanovič, Vid Sitar, Julij Vrščaj, Alja Dvojmoč, Hana Šavli, Laura Banovec, Ela Črnič, Nina Peteh, Daša Savić in Lana Starešinič Müller

3. razred Žiga Špec, Aleks Štukelj, Hana Mišica in Žan Stepan

4. razred Timon Klobučar, Rok Skukan, Dora Brajković, Eva Metež, Rok Brodarič in Peter Gregorič

5. razred Erik Vrščaj, Žiga Ljubenko, Nija Jerele, Lea Cvitkovič, Filip Hlebec, Maj Vraničar, Melisa Sulejmanoska in Tian Čurk

6. razred Tjaša Starešinič, Aneja Dvojmoč, Lara Pezdirc, Žan Skušek in Žiga Miketič

7. razred Zala Kapele, Lina Jerman, Matic Starc in Samo Kozan

8. razred Iva Kapele in Lev Kavčič

9. razred Špela Brinc, Gal Špec, Jerca Tessari, Urška Blažič in Larisa Pezdirc

Na naslednjo stopnjo tekmovanje se je udeležilo 9 učencev predmetne stopnje. To so šestošolci Tjaša Starešinič, Aneja Dvojmoč, Lara Pezdirc in Žan Skušek, osmošolca Iva Kapele in Lev Kavčič ter devetošolci Špela Brinc, Gal Špec in Jerca Tessari.

Mentorji učencem čestitamo za odlične rezultate, tekmovalcem regijske ravni pa želimo uspešno reševanje še bolj zvitih matematičnih problemov.