Skoči na glavno vsebino

Ob svetovnem dnevu poezije, ki ga praznujemo 21. marca, smo se učenci matične šole OŠ Loka Črnomelj in učenci PH Stratus skupaj z učitelji v popoldanskem času pridružili recitacijam v Črnomlju. Javni zavodi Črnomelj so že drugo leto organizirali Sprehod s poezijo, ki je potekal od Knjižnice Črnomelj do lokacij na Gričku. Našim recitatorjem, tako učencem kot zaposlenim, smo lahko prisluhnili pri knjigobežnici na Gričku. Predstavili smo se z recitacijami Otona Župančiča, ki je tudi rdeča nit Tedna poezije, letošnjega internega projekta šole za promocijo branja poezije. Prisluhnili smo učencem prvega razreda, učenkam 2. razreda in učencem predmetne stopnje. Z recitacijami se je predstavilo tudi vodstvo šole, in sicer ravnatelj Boštjan Papež in njegova pomočnica Sonja Malnarič. Preživeli smo čudovito popoldne z roko v roki s poezijo.

Oglejte si tudi prispevek na lokalni televiziji:

Dostopnost