Skoči na glavno vsebino

V skladu z Letnim delovnim načrtom šole smo v sredo, 20.12. 2022, ob 11. uri izvedli evakuacijsko vajo. V prvem nadstropju je zagorelo v mini kuhinji. Izvedli smo tudi evakuacijo iz vseh prostorov PH Stratus. Pri vaji so sodelovali gasilci PGD Črnomelj, ki so požar uspešno pogasili in oskrbeli tudi namišljeno poškodovanko. Učence je o požaru in obvezni evakuaciji obvestil učitelj Toni, ki je ravno prišel iz matične šole. Po uspešno izpeljani vaji, ki so jo prišli pogledat tudi učenci 4. razreda in 5. c, ki imajo pouk v Srednji šoli Črnomelj, so gasilci prikazali tudi svojo opremo v gasilskih vozilih. Seveda je bila največja gneča pri gasilski avtolestvi, s katero so številne učence dvignili v višino. Žal niso vsi prišli na vrsto, zato jih bomo povabili tudi naslednje leto. Operativni enoti Prostovoljnega gasilskega Društva Črnomelj se lepo zahvaljujemo za sodelovanje na vaji in prikaz opreme ter se za sodelovanje, seveda, priporočamo tudi v prihodnje.

Dostopnost