Skoči na glavno vsebino

V petek, 11. novembra 2022, je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz prostorske predstavljivosti Matemček. Na matični šoli, na srednji šoli,  na poslovni hiši Stratus in na podružnici Griblje se je tekmovanja 93 tekmovalcev. Mentorji smo na vložen trud in izkazano znanje zelo ponosni, saj je 28 učencev osvojilo biserno priznanje, 48 bronasto priznanje, ostali pa so prejeli priznanje za sodelovanje.

Čestitke vsem dobitnikov priznanj!

 

Imena dobitnikov priznanj si lahko pogledate v priloženi tabeli. Z rdečo barvo so označeni učenci, ki so se uvrstili na državni nivo tekmovanja.

 

Biserno priznanje:

1. razred

Nik Ivanetič, Emily Šarič, Ida Požek, Eva Likar, Zala Savić, Ema Kump, Gašper Butala, Patrik Adlešič, Eva Pezdirc, Eva Adlešič, Matija Toplišek, Žan Ivanušič, Iva Starešinič, Tilia Klobučar, Julija Brinc, Marija Štrucelj, Anja Pezdirec, Lili Štrucelj

2. razred

Julij Vrščaj

3. razred

Žiga Špec, Lan Vraničar

4. razred

Timon Klobučar

6. razred

Lara Pezdirc, Tjaša Starešinič, Aneja Dvojmoč

8. razred

Iva Kapele, Lev Kavčič

9. razred

Gal Špec, Špela Brinc

Bronasto priznanje:

1. razred

Ela Vrtin

2. razred

Lana Starešinič Müller, Luc Vrščaj, Vita Jakofčič, Laura Banovec, Lan Muren, Vid Sitar, Matic Tomc, Sara Starešinič Müller, Toni Lozar

3. razred

Julija Horvat, Hana Mišica, Žan Stepan, Ajla Pranjgič, Hana Štefanič, Aleks Štukelj, Vita Savić, Simon Štrucelj

4. razred

David Petric, Dora Brajkovič, Rok Skukan, Ajda Kapele, Kim Vrščaj, Julija Miketič, Martin Špec, Jakob Absec, Peter Gregorič, Ana Pezdirc, Jan Zupančič, Tian Bradač, Nina Pezdirc, Teja Šegina, Vid Peršič, Rok Brodarič, Ana Štrucelj

5. razred

Nija Jerele, Melisa Sulejmanovska, Gal Mišica, Rok Banovec, Erik Vrščaj, Lovro Stepan, Manca Lozar, Tian Čurk,

6. razred

Marjeta Absec, Rok Vrtin, Niko Štrucelj,

7. razred

Izabela Štrucelj

9. razred

Nik Lilek, Jerca Tessari

Priznanje:

Lori Mikložič, Anže Likar, Tin Šavor, Alexander Gašperič Radovanović, Mark Adamov, Lina Starešinič Müller, Maj Vraničar, Žiga Ljubenko, Urban Pavlič, Vid Štefanič, Nika Banovec, Mark Bradač, Glorija Piškurič, Mark Brinc, Tina Lozar

Dostopnost