Spoštovani starši, dragi učenci!

Počasi se bliža prvi šolski dan. Zaposleni vas že nestrpno pričakujemo. Vabimo vas, da se nam zdravi, spočiti, nasmejani in z željo po novem znanju pridružite v četrtek, 1. septembra 2022.

Plan za 1. šolski dan po razredih:

Prihod avtobusov 8.00 – 8.20, odhod iz PH Stratus ob 11.15; matična šola ob 11.30; podružnica Adlešiči 11.15.

• 1. razred: prihod učencev v spremstvu staršev ob 9.00 na PH Stratus; odhod ob 11.00.

Pričetek pouka za oddelke od 2. do 3. razreda bo ob 8.30, odhod domov ob 11.10.

• 2. razred: učiteljice pričakajo učence pred vhodom PH Stratus. 2.a (lanski 1. a) – razredničarka Ana Gorše, 2.b (lanski 1.b) – razredničarka Nataša Tina Prijanovič.
  • 3. razred: Učenci gredo v učilnice, kjer jih bodo počakale razredničarke, 3.a – razredničarka Zdenka Konda, 3.b – Marija Plavec in 3. c – Tea Zorn.

Pričetek pouka za oddelke od 4. in do 9. razreda bo ob 8.20, odhod domov ob 11.30.

• 4. in 5. razred: Učenci se  zberejo na prostoru pred vhodom v športno dvorano. 4. razredi in 5. c gredo z razredniki v Srednjo šolo Črnomelj, 5. a in 5. b pa se odpelje v Adlešiče.
  • 6. do 9. razred: Učenci se zberejo na postajališču pred šolo. V šoli se ne preobuvajo v copate.

Malica bo za vse učence.

Ob šoli je gradbišče, zato starši opozorite otroke na varnost!

Učenci morajo s seboj prinesti pisalo in copate (razen 6. do 9. razred).

Spoštovani starši, prosimo vas, da redno spremljate zdravstveno stanje vašega otroka in ob morebitnem sumu na okužbo z virusom SARS-CoV-2 opravite testiranje otroka doma in o tem obvestite razrednika. V šolo pošiljajte samo zdravega otroka.

Učencem, učiteljem, zaposlenim in staršem želimo uspešno in zdravo šolsko leto 2022/2023.

Vodstvo OŠ Loka