S ponosom čestitamo naši učiteljici Barbari Hlebec, razredničarki 2. b razreda OŠ Loka Črnomelj, za doseženo tretje mesto med deseterico naj učiteljev po glasovanju bralcev Dolenjskega lista.  Veseli nas, da so starši prepoznali vložen trud in ga tudi javno objavili.

Na svetu staršev so starši pohvalili delo celotne šole, tudi v času dela na daljavo. Turbulentno leto, zaprte šole in omejitve so tako prispevali k večji povezanosti, čeprav na daljavo.  Večina učencev je bila motivirana za učenje v teh izjemnih okoliščinah, energija za delo je občasno upadala, a so naši učitelji in ostali strokovni delavci šole znali uporabiti različne strategije za dvig kvalitete znanja in uspešno dokončanje šolskega leta. Tako veliko priznanje in tudi čestitke so namenjeni celotni ekipi OŠ Loka Črnomelj.  Hvala zanj.