Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da je Vlada RS danes, v četrtek, 4. 2. 2021, sprejela spremembe Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, ki bodo objavljene v Uradnem listu Republike Slovenije. Spremembe in dopolnitve odloka se začnejo uporabljati 6. februarja 2021, odlok pa velja do 12. februarja 2021. S spremenjenim odlokom se od torka, 9. 2. 2021, v vseh osnovnih šolah v Republiki Sloveniji vzgojno-izobraževalno delo za učenke/učence od 1. do vključno 3. razreda izvaja v prostorih šole.

Razredničarke oddelkov od 1. do 3. razreda so vam poslale obrazec-prijavo, ki jo, prosimo, čim prej izpolnite in najkasneje jutri vrnite razredničarki.

O organizaciji vzgojno-izobraževalnega dela na šoli vas bomo obveščali tudi na šolski spletni strani.

Vodstvo šole