Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

Že z objavami v preteklem tednu smo vas obvestili o novem vladnem Odloku o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja. Šole bomo v primeru prijav izvajale nujno varstvo za učenke in učence v 1. triletju. Otroka lahko prijavijo starši, če sta oba starša (ali eden od staršev, ki je samohranilec) zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture (v zavodih s področja vzgoje, socialne varnosti, v Slovenski vojski in Policiji).

Če se pojavi potreba po nujnem varstvu, to sporočite na elektronski naslov pomočnice Sonje Malnarič () ali pokličite na telefonski številko 040 399 600.

Varstvo se bo izvajalo po dogovoru, obvezno pa k prijavi priložite še potrdilo delodajalca, da ste zaposleni v enem od navedenih sektorjev. Starši ste dolžni sami poskrbeti za prevoz otroka v šolo in iz šole.

OBRAZEC – PRIJAVNICA

Dostopnost