V ponedeljek, 7. 9. 2020, smo se odpravili v šolo v naravi v Tolmin. Ob pol osmih smo se vsi veseli in razigrani odpeljali izpred šole. 7. a, 7. b in 7. c razred smo z učitelji (Darinka, Tihana, Veronika, Anton) prispeli v Tolmin pol dvanajstih, kjer nas je že pričakal vodja doma s strogimi navodili. Razporedili smo se po sobah in na burji opravili uvodni sestanek, po kosilu pa smo imeli popoldanske dejavnosti, in sicer orientacijski sprehod v okolici doma. Navdušeni smo se sprehajali ob reki Soči in jo občudovali, vmes pa je vsaka skupina reševala delovni list. Po večerji so učitelji razglasili zmagovalno skupino, potem pa smo se še odpravili na večerni pohod po Tolminu. Tokrat nas je burja skoraj prepihala do kosti. Voden ogled po mestu Tolmin smo zaključili utrujeni v sobah. Komaj čakamo, da vam povemo, kaj bomo videli in doživeli jutri.

Lahko noč!