V ponedeljek, 15. 6. 2020, smo se v jedilnici zbrali učenci 8. in 9. razredov. Devetošolci smo pripravili kratek program, s katerim smo se predstavili in pokazali del naše valete. Sledila je predaja petke, ki smo si jo lani priborili letošnji 9. c z razredničarko Darinko Krušič. Po uri reševanja izzivov je osmošolcem le uspelo, petko pa so si tokrat priborili učenci 8. c. Čestitamo.

Na koncu nam je nekaj besed za popotnico namenila še gospa ravnateljica Damjana Vraničar.

Za devetošolce je sledilo še poučno predavanje policista, ki nam je predstavil pasti srednje šole oziroma odraščanja.

V jedilnici šole smo se posladkali še z generacijsko torto.

Na razrednikovi uri smo si pripravili manjši zaključek, prejeli spričevala in se poslovili od učiteljev in sošolcev.

Marina Vrtin in Ana Majerle, 9. c

Foto: Nejc Vrtin