Dragi reševalci Mega kviza 2020. Tudi vi lahko še rešujete Mega kviz 2020 »na daljavo«. Veliko vas je (32 učencev) v šolski knjižnici kviz že rešilo. Tem ni potrebno sklopov še enkrat reševati. Tudi vaše rešitve vseh petih sklopov so varno poslane na pravi naslov.
To povabilo velja samo za tiste učence (namenjeno je starostni skupini od 6. do 9. razreda), ki bi si še želeli reševati 5. sklop – to je zadnji sklop. Tudi vaše reševanje bo »elektronsko zabeleženo«. Seznam vseh reševalcev bova s knjižničarjem Antonom objavila po 15. maju 2020. Zadnji rok za oddajo rešitev je torej 15. maj 2020.

Če vas veseli delo »na daljavo«, se lahko za razvedrilo lotite reševanja Mega kviza in se ob tem še kaj naučite.

Bodite zdravi in držimo pesti, da se vsi čim prej spet srečamo »v živo« v naši šolski knjižnici.

Knjižničarja Anton in Maja