Spoštovani starši.

Ob pojavu koronavirusa v Beli krajini se opravičeno pojavlja veliko vprašanj o ukrepih šole za zagotavljanje varnosti vaših otrok in zaposlenih. Stališče  NIJZ in MIZŠ je, da trenutna epidemiološka situacija ne narekuje izrednih ukrepov, tako delo v šoli poteka normalno. Zaposleni so sproti seznanjeni z vsemi priporočili in navodili, ki jih posredujejo učencem.  Ministrstvo za šolo in šport je vsem šolam tudi poslalo obkrožnico z posebnimi usmeritvami. Na Nacionalnem inštitutu za javno zdravje ves čas spremljajo dogajanje v zvezi z izbruhom novega koronavirusa. Na tem mestu objavljajo aktualne in ključne informacije ter priporočila za zaščito zdravja prebivalcev. Vse aktualne informacije dobite na njihovi spletni strani.

Na šoli je izdelan tudi načrt zagotavljanja kontinuiranega dela ob pojavu in širjenju KORONA VIRUSA COVID-19, šola od samega začetka izvaja preventivne ukrepe po navodilih.