Obdaritev  stanovalcev DSO Črnomelj

V ponedeljek, 16. decembra 2019, smo na povabilo Rdečega križa Črnomelj  nastopali v Domu starejših občanov Črnomelj. Na začetku nas je pozdravila njihova predsednica, Milka Kocjan, ki je vsem zaželela prijetne praznične dni.  Naš program je potekal v pravljičnem duhu, na podlagi Levstikovega dela Vidkova nova srajčica, ki ga je v ta namen priredila knjižničarka Urša Prus. Kulturni program je povezovala Iva Kapele, učenka 5. a razreda, s pevskimi vložki pa je pravljico dopolnjeval Otroški pevski zbor Čebelice pod vodstvom zborovodkinje in pianistke Anice Butala. Slikovno je pesmice popestrila  petošolka Saša Kapš. Direktorica DSO Črnomelj, Valerija Poljšak, se je nastopajočim, kot tudi prostovoljkam KORK Loka, Heroja Starihe, Griček in Tribuče, zahvalila za nastop in novoletna darila, ki so jih prejeli vsi stanovalci. Zahvala gre organizacij Rdeči križ Črnomelj, ki že vrsto let poskrbi za praznično vzdušje, tudi v Domu starejših občanov Črnomelj.