Vsako leto v predprazničnem času poteka srečanje upokojenih delavcev obeh črnomaljskih osnovnih šol – OŠ Loka in OŠ Mirana Jarca. Letos je druženje potekalo na naši šoli, in sicer v četrtek, 12. 12. 2019.

Tokratno srečanje je potekalo v pravljičnem duhu, na podlagi Levstikovega dela Vidkova nova srajčica, ki ga je v ta namen priredila knjižničarka Urša Prus. Kulturni program je povezovala Iva Kapele, učenka 5. a razreda, s pevskimi vložki pa je pravljico dopolnjeval Otroški pevski zbor Čebelice pod vodstvom zborovodkinje in pianistke Anice Butala.

Ob koncu kulturnega programa sta upokojene delavce nagovorila oba ravnatelja, Damjana Vraničar in Boris Mužar. Temu sta sledila še pogostitev, pripravljena v šolski kuhinji, in druženje. Preživeli smo lep večer, naslednje leto pa se bomo zopet srečali, tokrat na OŠ Mirana Jarca.