Danes, 28. 11. 2019, je v dvorani OŠ Mirana Jarca potekalo občinsko tekmovanje v košarki za starejše deklice med ekipo istoimenske šole ter naše, OŠ Loka Črnomelj. Čeprav je bilo videti, da se bo tekma mirno končala v našo korist, so se gostiteljice v zadnjih minutah tekme prebudile, tako da je bil končni rezultat ‘le’ 45 proti 37 za OŠ Loka Črnomelj. Omeniti tudi velja, da je pri OŠ Mirana Jarca manjkala ena glavnih igralk, Teja Dajčman. Naša šola se je tako uvrstila na področno prvenstvo, ki bo 6. 12. 2019. Najboljša strelka tekme je bila Eva Gorše z 18 točkami.

Ekipo OŠ Loka so zastopale: Pia Šterk, Ana Majerle, Polona Miketič, Eva Gorše, Nuša Butala, Ema Šikonja, Maša Hutar, Ana Malerič, Hana Mušič, Teja Rožman, Nina Bunjevac, Pia Stopar, Ema Absec in Katarina Šolar. Čestitke!

 

 

Mentor krožka košarke, David Štefanič