Minuli teden se je na Podružnični šoli Adlešiči veliko dogajalo. Načrtovali smo kostanjev piknik, zato smo se v torek in v sredo odpravili nabirati kostanj. Nabrali smo ga zelo veliko.

V četrtek zjutraj so nam iz podjetja Dinos dostavili zabojnik za odpadni papir. V času jutranjega varstva smo odpadni papir pridno pospravljali v zabojnik. Tudi starši so se odzvali na naše vabilo in ga pripeljali.

V četrtek popoldne, 17. 10. 2019, smo imeli jesensko delovno akcijo in kostanjev piknik. Pometli smo okolico šole, uredili šolski vrt, pograbili listje, obrezali okrasne grmičke in drugo. Očetje so spekli kostanj, ki smo ga z veseljem pojedli in se posladkali z dobrotami, ki so jih pripravile mamice.

V četrtek in v petek je potekala dobrodelna akcija »Drobtinica- malo… je veliko«. Zbrali smo 33 litrov trajnega mleka za socialno ogrožene družine.

Bil je pester teden in veseli smo, da smo ga preživeli lepo.