V četrtek 6. 5. 2019, je na naši šoli potekalo tekmovanje med učenci in učitelji v odbojki in košarki. Do ideje za takšno tekmovanje je prišlo, saj si učitelji športa želimo čim več druženja in krepitve socialnih vezi. Verjamemo namreč, da le dobro sodelovanje lahko pripelje do rezultatov tako v športu, kot tudi na ostalih področjih v šoli in življenju nasploh.

Povedati je treba, da sta tekmi potekali istočasno ter v športnem duhu. Na obeh tekmah je bilo poskrbljeno za sodnika. Na košarki je bila prisotna tudi zapisnikarska miza. V odbojki so učenke nadigrale učiteljice, ter zmagale z 2 : 0. Drugače pa je bilo v košarki, kjer so učitelji premagali učence s kar s 26 točkami razlike. Najboljši strelec med učitelji je bil Rok Weiss s 13 točkami, najboljši skakalec pa Peter Mravinec z 11 skoki. Pri učencih se je izkazal Maj Adlešič z 10 točkami.

Veseli nas, da so zaposleni na šoli in učenci lepo sprejeli takšen dogodek in da so bile tribune polne. Komaj čakamo na naslednje podobne dogodke.

Športni aktiv