Naši učenci so bili letos uspešni tudi na področju angleščine. Na tekmovanju za osmi razred so štirje učenci prejeli bronasto priznanje (Eva Samarin Šterk, Tinkara Pintarič, Asia Prijanovič in Gal Stopar), Eva in Tinkara pa sta se uvrstili tudi na državno raven tekmovanja, na katerem je Eva prejela srebrno priznanje.

Na tekmovanju za deveti razred je šest učencev prejelo bronasto priznanje (Kaja Žunič, Štefan Štrucelj, Neža Barič, Egidij Grahek, Neli Dražumerič in Domen Sedlar). Kaja, Štefan, Neža in Egidij so se uvrstili na regijsko tekmovanje, na katerem se je Kaja uvrstila na državno raven in tam prejela srebrno priznanje.

Prav tako pa smo zelo veseli, da učenci radi berejo tudi v angleščini. V prejšnjem tednu smo s tekmovanjem zaključili naš bralni projekt Let’s Read English, v katerem je sodelovalo več kot sto dvajset učencev od četrtega do devetega razreda.

Vsem iskreno čestitamo, aktiv tujih jezikov