<![CDATA[Počitnice so mimo. Šola je tu – HURA!

Šolska vrata se bodo na OŠ Loka Črnomelj odprla v ponedeljek, 3. 9. 2018. Pouk se bo pričel ob 8.20 za učence od 2. do 9 .r. Če ne bo deževalo, učenci počakate pred šolo. V nasprotnem primeru  pridete v jedilnico šole. Pouk bo  prvi dan trajal do 11.30.

Avtobusi zjutraj  vozijo po voznem redu (2 .dovoz), po pouku pa odpeljejo po 11.30 v vse smeri.

Učenci 1. razreda matične šole Loka začnete pouk ob 8.30 in skupaj s starši pridete v jedilnico šole, kjer si boste ogledali lutkovno predstavo.

Pouk na podružnični šoli v Adlešičih in podružnični šoli Griblje se bo začel  ob 8.20 za učence od 2. do 5. razreda, za prvošolce ob 9.00.

Ne pozabite na copate!

Obveščamo vas tudi, da bodo 1. roditeljski sestanki za učence od 2. do 9. razreda še v torek, 11. 9. 2018 in sicer za starše učencev od 2. do 4. razreda ob 16.00, za starše učencev od 6. do  9. razreda pa ob 16.30.

Starši 3. razredov matične šole in obeh podružnic imate skupni sestanek v torek, 11. 9. 2018, ob 16.30 v predavalnici šole Loka, kjer vam bo dr. Mojca Tomc predstavila novosti pri izvajanju sistematskega pregleda tretješolcev v okviru presejalnega programa prekomerne telesne teže. Ob 17. uri pa bo nadaljevala s predstavitvijo tega programa za starše učencev 6. razreda, poleg sistematskega pregleda se bo dotaknila tudi cepljenja deklic proti HPV.

Želimo vam miren in prijazen pričetek šolskega leta.

»Kar je naučeno v mladosti, je vklesano v kamen« (indijanski pregovor).

 

Vodstvo šole]]>